Specjalnie dla Państwa - salonów kosmetycznych, ośrodków SPA, hoteli, salonów manicure i pedicure, uruchomiliśmy SKLEP INTERNETOWY (dostępny wyłącznie dla profesjonalistów z branży kosmetyki profesjonalnej tj. salonów kosmetycznych, salonów manicure&pedicure, ośrodków SPA), w którym produkty z naszego portfolio oferowane są w atrakcyjnych, hurtowych cenach.

Aby skorzystać z naszego sklepu internetowego, dostępnego wyłącznie dla profesjonalistów, prosimy o rejestrację na formularzu oraz wysłanie na nasz adres mailowy (info@nailco.pl) lub nr faxu (+48 22 250 19 18) jednego z dokumentów potwierdzających Państwa działalność gospodarczą w branży kosmetyki profesjonalnej (NIP, REGON, zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej). Po naszej weryfikacji, otrzymujecie Państwo login i hasło, i możecie w pełni korzystać z naszego sklepu.


Przyjmujemy zamówienia również telefonicznie pod nr tel. 533 089 888. Na terenie Warszawy istenieje mozliwość bezpłatnego dowozu zakupionych produktów, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym.

W ofercie NAILCO znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów najwyższej jakości do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci znanych, międzynarodowych marek. Wybierając nasze marki zapewniacie Państwo swoim klientom najwyższą jakość usług i wysoki poziom satysfakcji.

Kupując w NAILCO, oficjalnego dystrybutora oferowanych marek, macie Państwo gwarancję oryginalności i jakości produktu, legalnego źródla pochodzenia towarów, atakcyjnych cen i warunków handlowych. Nasze produkty są zgłoszone do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach.

Zapraszamy!