zoyaZOYA
Miliony kobiet na całym świecie zna i wybiera fascynujące kolory i niezwykłą trwałość lakierów Zoya. Lakiery te nie zawierają żadnych agresywnych substancji chemicznych, są przebadane klinicznie i 100% bezpieczne w używaniu dla kobiet w ciąży. W odróżnieniu od wielu innych lakierów, produkty Zoya nie zawierają DBP, toluenu i formaldehydu. Bezpieczny wybór dla Ciebie i Twoich klientów – lakiery Zoya – dla pięknych i zdrowych paznokci!

Lakiery ZOYA otrzymały nagrodę Women’s Health Magazine w USA – tytuł Beauty All Star - nr 1 na świecie jako najdłużej utrzymujący się lakier!

Więcej informacji na stronie producenta: www.zoya.com

 


QTICA PROFESSIONAL
Paleta zmysłowych zapachów kuracji SPA dla dłoni i stóp. QTICA Smart SPA to „inteligentna” i „szybka” linia produktów przeznaczonych do kompleksowych zabiegów manicure i pedicure. Delikatne oczyszczające peelingi na bazie cukru i owoców, balsamy o aksamitnych formułach w atrakcyjnych opakowaniach stają się bestsellerami we wszystkich salonach, które ich używają. QTICA Black Line to niezwykle intensywnie działające produkty przeznaczone do pielęgnacji „problemowej” skóry dłoni i stóp.

 


BARIELLE
Od ponad 30 lat marka BARIELLE jest wiodącym producentem kosmetyków do pielęgnacji naturalnych paznokci, dłoni i stop. To kompletna gama wyrafinowanych i efektywnych produktów zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających klientów, jak również kosmetyki przeznaczone specjalnie do rozwiązywania problemów pojawiających się na skórze dłoni i stóp. Wszystkie produkty zostały przebadane klinicznie, są bezpieczne w stosowaniu, również dla kobiet w ciąży. BARIELLE – najlepszy wybór dla najlepszych rezultatów!