Pedicure repair

warning: Creating default object from empty value in /modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

QTICA PROFESSIONAL Intensywna kuracja regenerująca do stóp
Profesjonalne produkty do wysuszonej i zniszczonej skóry stóp

Kosmetyki QTICA PROFESSIONAL Intensywna Kuracja, zostały stworzone specjalnie po to, aby zwalczać najczęściej występujące problemy stóp, które zgłasza ponad 99% klientów odwiedzających salony kosmetyczne. Klientki zachwycą się niezwykle skutecznymi produktami do dłoni, stóp i paznokci.
QTICA Intensywna kuracja jest łatwa w użyciu, intensywnie terapeutyczna a także zyskowna jako linia do odsprzedaży.
Każdy produkt zawiera zaawansowaną, czystą kombinację witamin, minerałów i składników naturalnych, aby osiągnąć rezultat, który jest zauważany i daje się odczuć praktycznie od razu. Do produkcji kosmetyków QTICA używane są wyłącznie najczystsze składniki, importowane z różnych części świata.
Klienci QTICA otrzymują najwyższy poziom satysfakcji i lojalności, ponieważ wiedzą, że używają najlepszych i najbardziej skutecznych preparatów.
QTICA zawiera wyłącznie najwyższej jakości składników z Francji, Szwajcarii i Południowej Afryki. QTICA włącza technologie medyczną w celu poprawy jakości produktów i składników. Wiele formuł QTICA jest tak unikatowych, że posiadają patenty. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i niealergizujące.

QTICA … po prostu działa lepiej!

Subskrybuj zawartość